Pivnica Radošina

Naše služby

Degustácie vín, pracovné stretnutia, oslavy, svadby

Vážení milovníci vín,
láka Vás preniknúť hlbšie do čarovných tajov výroby a degustovania vín? Bližšie spoznať všetky pôvaby našich radošinských mokov, vidieť historické pivnice, v ktorých už takmer 500 rokov dozrievajú biele aj červené vína?
Máte možnosť si u nás objednať riadenú degustáciu s odborným výkladom, ku ktorej Vám pripravíme občerstvenie, rôzne špeciality podľa Vašich predstáv, prevedieme Vás našimi pivnicami. Cena degustácie je závislá od počtu degustovaných vín a občerstvenia (syrové misy, prasiatko, kačky, atď.)
Bližšie informácie si môžete dohodnúť telefonicky na čísle 0911 998 387.
Tak isto vieme zabezpečiť aj degustáciu vo Vami vybraných priestoroch kdekoľvek na Slovensku.
Tešíme sa na Vás.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Degustačné balíky

Balík BASIC (60 min. – 15 €/osoba)

Degustačný balík obsahuje: kolekcia 6 vín, minerálka 0,5 l, „záhryz“ (syr, chlieb, pečivo) 150 g

Balík CLASSIC (90 min. – 18 €/osoba)

Degustačný balík obsahuje: kolekcia 9 vín, minerálka 0,5 l, „záhryz“ (syr, chlieb, pečivo) 150 g

Balík EXCLUSIVE (120 min. – 25 €/osoba)

Degustačný balík obsahuje: kolekcia 12 vín, minerálka 0,5 l, „záhryz“ (syr, chlieb, pečivo) 150 g

V cene degustačného balíka je odborná prezentácia vín ( možnosť objednania jedla a ubytovania). Objem degustačnej vzorky – 0,05 l.  V každom  balíku  je možnosť  výberu             z ponúkaných druhov vín. Minimálna obsadenosť pri degustácii je 6 osôb. Menší počet osôb je účtovaný ako degustácia pre 6 osôb. Prehliadka pivníc (30 min. ) – 30 €.

Možnosť degustácie: pondelok – piatok v čase 7,30 – 17,00 hod., po 17,00 hod. bude účtovaný prenájom degustačnej miestnosti 20 €/hod. Ponúkame dve degustačné miestnosti      a vonkajšiu terasu, vhodné na svadby, rodinné oslavy a firemné akcie.

Bližšie informácie ako aj rezervácia degustácií na tel.č. 0911 998 387.

Ceny sú uvádzané s DPH.

Priestory na degustácie, spoločenské akcie

V priestoroch nášho vinárstva máme k dispozícii ozvučenú školiacu miestnosť s projektorom, flipchart tabuľou s kapacitou 60 osôb, degustačnú miestnosť s kapacitou 40 osôb           v historickom vínnom dome, ktorý sa nachádza priamo pod vinohradom a letnú terasu s výhľadom na vinohrad s kapacitou 50 ľudí.

dpp_0163.jpg
img_5701x.jpg

 

Ubytovanie v penzióne Pivnica Radošina

V bezprostrednej blízkosti nášho vinohradu v príjemnom a tichom prostredí je situovaný novopostavený penzión, v ktorom ponúkame ubytovanie v 12 dvojlôžkových izbách s TV, wifi pripojením. Ubytovanie poskytujeme len v spojení s degustáciou našich vín, či spoločenskými akciami.