Penzión

Degustácie a prehliadky pivníc

Láka vás preniknúť hlbšie do tajov výroby a degustovania vín? Bližšie spoznať všetky pôvaby našich radošinských mokov, vidieť historické pivnice, v ktorých už takmer 500 rokov dozrievajú biele aj červené vína? Máte možnosť si u nás objednať riadenú degustáciu s odborným výkladom, ku ktorej Vám pripravíme občerstvenie, rôzne špeciality podľa Vašich predstáv, prevedieme Vás našimi pivnicami. Tak isto vieme zabezpečiť aj degustáciu vo Vami vybraných priestoroch kdekoľvek na Slovensku.

Penzión

V bezprostrednej blízkosti nášho vinohradu v príjemnom a tichom prostredí je situovaný novopostavený penzión, v ktorom ponúkame ubytovanie v 12 dvojlôžkových izbách s TV a wi-fi pripojením. Ubytovanie poskytujeme len v spojení s degustáciou našich vín, či spoločenskými a firemnými akciami.

Firemné prezentácie a teambuilding

V priestoroch nášho vinárstva máme k dispozícii ozvučenú školiacu miestnosť s kapacitou 80 osôb s projektorom a flipchart tabuľou, a degustačnú miestnosť s kapacitou 40 osôb, zariadenú v pôvodnom starom štýle. Obe miestnosti sa nachádzajú priamo pod vinohradom, ktorých súčasťou je aj letná terasa s výhľadom na vinohrad s kapacitou 50 ľudí.

Spoločenské akcie a oslavy

V našom vinárstvo možno organizovať aj rôzne spoločenské oslavy, oslavy narodenín alebo svadby, počas ktorých sa o vás postará náš milý personál a navarí vám chutné domáce jedlá. V prípade záujmu vám urobíme prehliadku našich pivníc, súčasťou ktorej je aj prehliadka viac ako 300-ročnej pivnice, v ktorej sa dodnes vyrába víno. Počas akcie je vám plne k dispozícii náš krásny vinohrad a náš penzión s 12 dvojlôžkovými izbami.

Prevádzkar

Patrik Valovič
E-mail: penzion@pivnicaradosina.sk
Mobil: +421 911 998 387

Degustácia a ubytovanie

Cena  dvojlôžkovej izby  – 55,00 €
Prístelka – 27,00 €
Miestna daň za ubytovanie – 0,40 €/os./noc

Bližšie informácie

Bližšie informácie o firemných prezentáciách, degustáciách a možnostiach teambuildingu, prípadne organizovania iných firemných alebo spoločenských akcií si môžete dohodnúť telefonicky na čísle 0911 998 387 alebo penzion@pivnicaradosina.sk.

Informácie k spracúvaniu osobných údajov nájdete na tomto odkaze.