Degustácie

Láka vás preniknúť hlbšie do tajov výroby a degustovania vín? Bližšie spoznať všetky pôvaby našich radošinských mokov, vidieť historické pivnice, v ktorých už takmer 500 rokov dozrievajú biele aj červené vína? Máte možnosť si u nás objednať riadenú degustáciu s odborným výkladom, ku ktorej Vám pripravíme občerstvenie, rôzne špeciality podľa Vašich predstáv, prevedieme Vás našimi pivnicami. Tak isto vieme zabezpečiť aj degustáciu vo Vami vybraných priestoroch kdekoľvek na Slovensku.

V priestoroch nášho vinárstva máme k dispozícii ozvučenú školiacu miestnosť s projektorom, flipchart tabuľou a s kapacitou 60 osôb, degustačnú miestnosť s kapacitou 40 osôb v historickom vínnom dome, ktorý sa nachádza priamo pod vinohradom a letnú terasu s výhľadom na vinohrad s kapacitou 50 ľudí.

Bližšie informácie o firemných prezentáciách, degustáciách a možnostiach teambuildingu, prípadne organizovania iných firemných alebo spoločenských akcií si môžete dohodnúť telefonicky na čísle 0911 998 387 alebo penzion@pivnicaradosina.sk.

Informácie k spracúvaní osobných údajov nájdete na tomto odkaze.

Odber noviniek

1 krát mesačne vám zašleme e-mail plný inšpirácií a noviniek z našej ponuky.