Zweigeltrebe, Rosépolosladké, 2025
8,00 € s DPH6,50 € bez DPH
Na sklade
- akostné
- polosladké
- 0,75 l
Víno sýtej, višnovočervenej farby so sviežou vôňou kompótovaných jahôd, malín, smotany a dotykom vanilkového cukru. V šťavnatej chuti môžete cítiť celú paletu drobného ovocia ale taktiež chuť granátového jablka s príjemnou nasládlou dochuťou.
| Výrobca vína: | Pivnica Radošina, s.r.o. |
| Pestovateľ hrozna: | Pivnica Radošina, s.r.o. |
| Rajón: | Radošinský vinohradnícky rajón |
| Odroda: | Zweigeltrebe |
| Obsah skutočného alkoholu: | 10,0 obj. % |
| Cukornatosť pri zbere: | 21,5 °NM |
| Obsah kyselín vo víne: | 7,8 g/l |
| Obsah cukru vo víne: | 37,0 g/l |
| Výživové údaje na 100 ml Nutritional information per 100 ml | |
| Energetická hodnota/ Energy value | 302 kJ/ 72 kcal |
| Tuky/ Fats | 0 g, |
| Z toho naśytené mastné kyseliny/ Of witch saturated fat | 0,0 g |
| Sacharidy/ Carbohydrates | 3,7 g |
| Z toho cukry/ Of witch sugars | 3,7 g |
| Bielkoviny/ Proteins | 0,0 g |
| Soľ/ Salt | 0,0 mg |
Zloženie:100 % hroznová šťava
Ďalšie informácie
| Druh vína | Polosladké |
|---|---|
| Objem | 0,75l |
| Prívlastok | Akostné, Vino s nízkym obsahom histamínu |
| Rok | 2025 |




